57. schůze, 160. hlasování, 16. srpna 2013, 12:56
Informace vlády o řešení nezaměstnanosti v MS kraji
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 113).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 78 | Je třeba: 40
A Ano: 70 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 89 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 11M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Benda
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- 0 František Laudát
- 0 Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5M Omluven: 7)
- M Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- M Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- 0 Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- M Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- 0 Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
(žádost o opravu záznamu) - A Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 12M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- M František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- M David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 11 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 6 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 0 | 17 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 5 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 12 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 70 | 0 | 89 | 8 | 33 |