53. schůze, 179. hlasování, 15. května 2013, 16:38
Vl.n.z. o dani z nabytí nemovitých věcí
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 57 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 7 | 6 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 8 | 8 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 6 | 7 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 7 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 57 | 69 | 45 | 2 | 27 |