53. schůze, 110. hlasování, 15. května 2013, 09:19
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 137 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 11)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- M Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 15 | 1 | 5 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 8 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 137 | 1 | 30 | 7 | 25 |