53. schůze, 74. hlasování, 14. května 2013, 14:25
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 23 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- Z Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- A Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 9 | 4 | 8 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 0 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 9 | 1 | 3 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 3 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 6 | 1 | 8 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 23 | 73 | 17 | 56 | 31 |