53. schůze, 56. hlasování, 10. května 2013, 10:45
Vl.n.z.o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 121 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- Z Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- M Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- M Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 12)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 16 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 7 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 3 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 2 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 121 | 0 | 18 | 28 | 33 |