52. schůze, 149. hlasování, 27. března 2013, 14:41
Novela z. o pojišťovnictví
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 14 | N Ne: 107 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- N Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- M Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- N Václav Koubík
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- 0 František Laudát
- 0 Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- M Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 4 | 10 | 4 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 8 | 1 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 12 | 8 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 13 | 4 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 13 | 5 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 14 | 107 | 40 | 16 | 23 |