52. schůze, 116. hlasování, 27. března 2013, 10:59
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 75 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- Z Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- N Pavel Bém
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- N Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- M Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 4)
- M Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- 0 František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 6 | 2 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 10 | 1 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 6 | 2 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 4 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 75 | 55 | 18 | 29 | 23 |