52. schůze, 96. hlasování, 26. března 2013, 14:20
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 82 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- N Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 2)
- M Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 6M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 5M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 7 | 3 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 13 | 2 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 8 | 1 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 8 | 1 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 82 | 77 | 14 | 5 | 22 |