52. schůze, 81. hlasování, 22. března 2013, 10:02
Novela ústavního z. - Ústava České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 126 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- Z František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- M Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 15 | 0 | 3 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 6 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 5 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 126 | 1 | 32 | 17 | 24 |