52. schůze, 65. hlasování, 20. března 2013, 16:23
Vl.n.z. o povinném značení lihu - související
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 97 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- Z Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- Z Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 5 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 4 | 9 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 8 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 7 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 97 | 0 | 41 | 49 | 13 |