49. schůze, 150. hlasování, 12. prosince 2012, 11:58
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 17 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 96 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Michal Janek
- Z Václav Koubík
- M Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- Z Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- 0 Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 19M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 2 | 8 | 3 | 9 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 1 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 3 | 2 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 11 | 3 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 6 | 1 | 9 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 1 | 0 | 19 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 |
Celkem | 200 | 17 | 55 | 16 | 96 | 16 |