47. schůze, 170. hlasování, 8. listopadu 2012, 11:30
Zpráva o situaci v oblasti migrace na území ČR v roce 2011
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 171, stenoprotokol č. 232). Hlasování bylo opakováno (č. 172).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 56 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
(námitka proti hlasování) - Z Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- A František Dědič
- M Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 4 | 3 | 9 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 2 | 8 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 5 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 2 | 5 | 7 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 1 | 6 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 56 | 10 | 55 | 54 | 25 |