47. schůze, 163. hlasování, 8. listopadu 2012, 09:23
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 77 | Je třeba: 39
A Ano: 40 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 96 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- A František Dědič
- M Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- 0 Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 1 | 13 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 6 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 8 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 2 | 12 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 4 | 12 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 12 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 5 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 19 | 96 | 18 | 27 |