46. schůze, 47. hlasování, 18. září 2012, 19:24
Vl.n.z. o změně daňových, pojistných a dalších zákonů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 15 | N Ne: 125 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 4)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- N Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- N Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- A Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- N Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 13 | 2 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 12 | 7 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 14 | 3 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 11 | 6 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 15 | 125 | 29 | 23 | 8 |