40. schůze, 176. hlasování, 15. června 2012, 11:56
Novela z. o územním plánov. a staveb. řádu (stavební zákon) - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 118 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 1 | 7 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 1 | 4 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 118 | 4 | 23 | 43 | 12 |