25. schůze, 296. hlasování, 5. listopadu 2011, 00:07
Sloučená rozprava k bodům 87 až 100
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 5 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 105 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- Z Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 14M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- M Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- Z František Laudát
- 0 Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- Z Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12M Omluven: 4)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- 0 Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- M Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- 0 František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 0 | 9 | 14 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 7 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 0 | 9 | 14 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 1 | 5 | 12 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 6 | 14 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 3 | 6 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 5 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 5 | 1 | 67 | 105 | 22 |