25. schůze, 295. hlasování, 4. listopadu 2011, 23:10
Sloučená rozprava k bodům 87 až 100
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 25 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 64 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- N Petr Bendl
- N Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- M Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- N Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 7M Omluven: 4)
- N Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- N Radek John
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- 0 Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- M Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- M František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 3 | 11 | 7 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 5 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 3 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 6 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 11 | 7 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 9 | 6 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 5 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 7 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 25 | 87 | 64 | 0 | 24 |