19. schůze, 281. hlasování, 21. června 2011, 20:09
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 1 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- N Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- M František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Milada Emmerová
- N Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N Vít Bárta
- N Pavel Bém
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 10 | 2 | 11 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 7 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 7 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 11 | 3 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 9 | 1 | 8 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 8 | 2 | 9 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 1 | 100 | 15 | 63 | 21 |