16. schůze, 165. hlasování, 6. května 2011, 12:08
Novela z. - energetický zákon - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 99 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- Z David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Jan Babor
- A Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- M Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- M Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- M František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 5 | 1 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 3 | 2 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 3 | 3 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 1 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 99 | 40 | 11 | 27 | 23 |