14. schůze, 99. hlasování, 22. března 2011, 18:13
Novela z. o soudních poplatcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 5 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 129 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- Z David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- 0 Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- 0 František Laudát
- Z Karolína Peake
- Z Martin Pecina
- Z Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16M Omluven: 2)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 10)
- Z Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 12M Omluven: 3)
- Z Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 0 | 9 | 14 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 8 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 4 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 1 | 10 | 12 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 3 | 16 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 8 | 12 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 2 | 7 | 2 |
Celkem | 200 | 5 | 1 | 52 | 129 | 13 |