14. schůze, 95. hlasování, 22. března 2011, 17:34
Novela z. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 121 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- 0 Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- A Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 5 | 7 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 4 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 5 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 121 | 1 | 33 | 30 | 15 |