13. schůze, 160. hlasování, 10. února 2011, 11:40
Sml. mezi ČR a Franc. rep. o spolupr. v oblasti ochr. obyv.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 75 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- A David Rath
- Z Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Petr Gandalovič
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- N Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- Z František Laudát
- Z Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 6 | 9 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 6 | 9 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 3 | 3 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 7 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 75 | 25 | 37 | 48 | 15 |