13. schůze, 116. hlasování, 8. února 2011, 15:24
Novela z. o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 82 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- Z František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 2 | 6 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 1 | 6 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 5 | 0 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 3 | 8 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 22 | 29 | 57 | 10 |