47. schůze, 878. hlasování, 9. dubna 2002, 17:09
Vl. zák. v souvislosti s přijetím správního řádu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 68 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 6)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 220 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 200 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 4 | 6 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 11 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 9 | 4 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 9 | 7 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 22 | 4 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 20 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 87 | 28 | 17 | 0 |