46. schůze, 322. hlasování, 7. února 2002, 16:13
Návrh zák. o pozem. úpravách a pozem. úřadech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 131 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- 0 Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- M Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- 0 František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- M Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- M Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- A Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- M Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Středočeský | 22 | 13 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Jihočeský | 15 | 11 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 0 | 8 | 0 | 2 |
Východočeský | 25 | 18 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Západočeský | 15 | 12 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 26 | 3 | 6 | 3 | 2 |
Severomoravský | 38 | 24 | 3 | 8 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 131 | 13 | 41 | 6 | 9 |