46. schůze, 124. hlasování, 5. února 2002, 16:11
Návrh na volbu delegáta a náhrad. do Konventu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 51 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- M Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- M Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- Z Pavel Plánička
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- M Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- M Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- M Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14M Omluven: 3)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- M Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- M Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 9 | 2 | 4 | 2 |
Středočeský | 22 | 5 | 7 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 15 | 4 | 4 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 5 | 2 | 6 | 2 |
Východočeský | 25 | 4 | 9 | 1 | 10 | 1 |
Západočeský | 15 | 4 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 9 | 4 | 14 | 3 |
Severomoravský | 38 | 11 | 10 | 3 | 12 | 2 |
Celkem | 200 | 51 | 60 | 18 | 59 | 12 |