46. schůze, 109. hlasování, 1. února 2002, 15:01
Náv.PS na odvolání čl.Rady pro rozhl.a tel.vysíl
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 44 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- Z Světlana Navarová
- M Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- M Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- M Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- A Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- M Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- M Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- M Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- M Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- N Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- M Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- M Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- M Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- M Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 11 | 2 | 4 | 1 |
Středočeský | 22 | 5 | 9 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 |
Východočeský | 25 | 4 | 9 | 7 | 4 | 1 |
Západočeský | 15 | 5 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 13 | 5 | 8 | 5 |
Severomoravský | 38 | 6 | 13 | 8 | 6 | 5 |
Celkem | 200 | 44 | 74 | 38 | 28 | 16 |