36. schůze, 138. hlasování, 18. května 2001, 10:48
Vládní návrh zákona o vodách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 67 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 13 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 7 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 6 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 8 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 12 | 5 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 15 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 75 | 25 | 33 | 0 |