34. schůze, 64. hlasování, 21. února 2001, 17:22
Vládní návrh zákona o sociálně-právní ochraně dě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 39 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 220 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 190 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 7 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 10 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 10 | 0 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 10 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 12 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 22 | 6 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 19 | 4 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 39 | 95 | 29 | 37 | 0 |