27. schůze, 199. hlasování, 21. září 2000, 10:30
Vl. zák. o výkonu stát. spr. v energetických odv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 51 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 11Z Zdržel se: 7)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 250 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 11 | 0 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 9 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 8 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 13 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 10 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 8 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 16 | 5 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 25 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 100 | 17 | 32 | 0 |