26. schůze, 561. hlasování, 12. července 2000, 18:29
Vl. návrh zák. o provozu na pozemních komun. - E
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 26 | N Ne: 145 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 35Z Zdržel se: 1)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 310 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 17 | 5 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 18 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 15 | 1 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 11 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 35 | 0 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 31 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 26 | 145 | 14 | 15 | 0 |