15. schůze, 94. hlasování, 1. července 1999, 11:23
písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 25 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 92 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 11)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 8)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- 0 Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 5 | 14 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 10 | 11 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 5 | 8 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 5 | 9 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 11 | 8 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 3 | 8 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 14 | 19 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 15 | 15 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 68 | 92 | 15 | 0 |