15. schůze, 83. hlasování, 30. června 1999, 18:03
posl. návrh zák. o sociálním zabezpč.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 135 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 29N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 17 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 11 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 2 | 4 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 21 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 29 | 2 | 2 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 24 | 1 | 4 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 135 | 5 | 21 | 39 | 0 |