15. schůze, 82. hlasování, 30. června 1999, 18:03
posl. návrh zák. o sociálním zabezpč.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 54 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 190 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 11 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 11 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 9 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 7 | 4 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 15 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 19 | 2 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 15 | 13 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 54 | 90 | 21 | 35 | 0 |