8. schůze, 110. hlasování, 15. ledna 1999, 14:08
Vl.náv.zákona o státním rozpočtu - rok 1999
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 197 | Je třeba: 99
A Ano: 36 | N Ne: 137 | 0 Nepřihlášen: 3 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 12Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 15Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 14Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 20Z Zdržel se: 2)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Lux
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 12Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 280 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 27Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 12 | 0 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 15 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 14 | 0 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 20 | 0 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 12 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 6 | 28 | 1 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 27 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 137 | 3 | 24 | 0 |