Ing. Marian Jurečka

Ing. Marian Jurečka

Narozen: v roce 1981

Volební kraj: Olomoucký
Zvolen na kandidátce: KDU-ČSL

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Křesanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 31. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Křesanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Místopředseda od 31. 10. 2013 do 3.12.2013
  • Poslanecký klub Křesanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Předseda od 3. 12. 2013 do 4.02.2014
  • Rozpočtový výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Zemědělský výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 19. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Vláda České republiky. Ministr zemědělství od 29. 1. 2014 do 13.12.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub KDU-ČSL. Člen od 24. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)