Ing. Radim Fiala

Ing. Radim Fiala

Narozen: v roce 1969

Volební kraj: Olomoucký
Zvolen na kandidátce: Usvit

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice. Člen od 5. 11. 2013 do 24.03.2015
  • Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice. Předseda od 5. 11. 2013 do 19.01.2015
  • Organizační výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 26.03.2014
  • Rozpočtový výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 30.04.2015
  • Rozpočtový výbor. Místopředseda od 4. 12. 2013 do 30.04.2015
  • Skupina ČR - Ruská federace. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Čínská lidová republika. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Turecká republika. Člen od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Turecká republika. Předseda od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Nezařazení. Člen od 24. 3. 2015 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub Svoboda a přímá demokracie. Člen od 26. 10. 2017
  • Poslanecký klub Svoboda a přímá demokracie. Předseda od 26. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)