57. schůze, 141. hlasování, 16. srpna 2013, 11:18
Novela z. o podporovaných zdrojích energie - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 104 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- A Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Igor Jakubčík
- 0 Michal Janek
- Z Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Benda
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- N Radek John
- Z Gabriela Kalábková
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- N Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- M Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- 0 Josef Cogan
- A Leoš Heger
- M Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- 0 Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- M František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- M David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- 0 Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 2 | 6 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 3 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 3 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 7 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 104 | 12 | 30 | 22 | 32 |