53. schůze, 223. hlasování, 17. května 2013, 12:08
Vl.n.z. o katastru nemovitostí (katastrální zákon)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 63 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- M Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- M František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- A Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 4M Omluven: 5)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- N Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- M Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 6)
- N Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 6 | 2 | 3 | 6 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 8 | 4 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 8 | 1 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 63 | 63 | 16 | 16 | 42 |