53. schůze, 184. hlasování, 16. května 2013, 09:08
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 72 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 77 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Petr Holeček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Igor Jakubčík
- 0 Michal Janek
- Z Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- A Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- M František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 0 | 12 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 7 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 0 | 14 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 6 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 11 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 72 | 1 | 77 | 11 | 39 |