53. schůze, 39. hlasování, 9. května 2013, 09:17
Písemná interpelace J. Paroubka na P. Nečase ve věci daňových úniků na
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 43 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 69 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8M Omluven: 5)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- M Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 7M Omluven: 7)
- M Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- N František Laudát
- 0 Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Jan Farský
- N Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- M Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- 0 Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- 0 Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- 0 Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 10M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- 0 Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- N Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 4 | 7 | 8 | 0 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 7 | 7 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 8 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 10 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 3 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 43 | 44 | 69 | 3 | 41 |