52. schůze, 112. hlasování, 26. března 2013, 17:17
Novela z. o občanských průkazech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 123 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- Z Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- N Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 4 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 1 | 3 | 8 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 123 | 1 | 25 | 30 | 21 |