52. schůze, 111. hlasování, 26. března 2013, 17:13
Novela z. o občanských průkazech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 66 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- Z Václav Koubík
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Pavel Antonín
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- N Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 7 | 4 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 1 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 3 | 3 | 9 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 7 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 4 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 66 | 53 | 26 | 34 | 21 |