52. schůze, 69. hlasování, 21. března 2013, 11:13
Opční protokol k Úmluvě o právech dítěte
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 89 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- 0 Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 0 | 7 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 0 | 3 | 7 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 9 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 5 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 8 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 89 | 3 | 45 | 29 | 34 |