51. schůze, 233. hlasování, 14. února 2013, 12:04
Inf. o pojišťování vývozu se státní podporou v roce 2011
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 88 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- A Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- Z Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- 0 Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- M Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 4 | 5 | 4 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 8 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 4 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 88 | 1 | 36 | 35 | 40 |