49. schůze, 171. hlasování, 13. prosince 2012, 09:22
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 76 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Michal Janek
- N Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10M Omluven: 6)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Antonín
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- M František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 2 | 5 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 6 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 5 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 10 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 6 | 6 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 76 | 21 | 49 | 21 | 33 |