49. schůze, 145. hlasování, 12. prosince 2012, 09:11
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 96 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Michal Janek
- N Václav Koubík
- M Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- A Radek John
- 0 Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- N Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- M Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 1 | 6 | 7 | 2 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 4 | 6 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 5 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 96 | 12 | 30 | 45 | 17 |