46. schůze, 82. hlasování, 20. září 2012, 11:31
Sml.mezi ČR a Rakouskou rep. o zamezení dvojímu zdanění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 117 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Petr Bendl
- A Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- M Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- 0 Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 14 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 3 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 5 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 4 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 117 | 0 | 37 | 18 | 28 |