41. schůze, 46. hlasování, 11. července 2012, 11:02
Novela z. o ochraně hospodářské soutěže
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 108 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- M Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Vít Bárta
- M Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- N Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- A Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 4 | 3 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 5 | 2 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 9 | 1 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 108 | 49 | 11 | 21 | 11 |