25. schůze, 66. hlasování, 27. října 2011, 12:53
Změna směrnice 2003/96/ES
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 77 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- Z Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- M Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- M František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 2 | 8 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 10 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 4 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 5 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 77 | 6 | 52 | 30 | 35 |